środa, 25 lipca 2012

WIADOMOŚCI...

Kluczbork 2012.

14.07. odbył się w Kluczborku III Maratonu "O Beczułkę Miodu" 2012. Z trasą o długości 155km zmierzyło się 78 zawodników w tym Wojtek Kokosiński i Adam Bartoszek z INTERKOL-u. W bardzo wietrznych warunkach pogodowych wygrał Mateusz JEGIER z czasem 04:11:25.52, Wojtek uplasował się na 5 miejscu w open i 3 w kategorii M4 z czasem 04:20:33.56, Adam zajął 41 open i 10 w kategorii M3 z czasem 05:08:52.50.

Na MTB INTERKOL też startuje!
MTB Sto Procent Pasji - WYNIKI
21 lipca w okolicach Góry odbyły się kolejne zawody z cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej – I Maraton MTB Sto Procent Pasji. Na dystansie mega liczący 68km najszybszy był Robert Syc z REAL 64-sto, na tym dystansie startował Michał Nawrocki zajmując 7 miejsce w open i 5 w kategorii wiekowej z czasem 2.56.56
Na 38km dystansie mini najlepszy był Mikołaj Jurkowlaniec, tutaj wystartował nasz Bartek Konrad zajmując 18 miejsce w open i 5 w kategorii wiekowej z czasem 1.34.13.