niedziela, 7 czerwca 2015

Kolejne starty Leszno i podium Koźmin i Łask.

Sobota tutaj w Lesznie nasz rodzynek Michał Michalski dojechał w głównej grupie z czasem 2.11,34  77 miejsce w open. Startujących ponad 700 osób. Wygrał Z. Gucwa 2.10.32.

W niedziele dwa debiuty Interkolowców w zawodach Monika Lesiak i Damian Michalski. Najpierw w Koźminie Wlkp. wystąpili Michał i Damian Michalski - kuzyni. Michał na 76 km zajął 3 miejsce w open. A debiutujący Damian na krótszym dystansie wywalczył 2 miejsce w kategorii i 10 w open.

Drugi występ naszych tego dnia odbył na maratonie w Łasku. Tutaj mimo choroby udany debiut (4m. w kat) zaliczyła Monika Lesiak. Ttrójka ustrzeliła podium, Rafałowi nie wiele brakło do powtórki z przed roku a Mirek walczył z całych sił. Gratulacje dla wszystkich.